>

» Kirlenmiş Sevgilerin Çocukları 

Dünyanın en güzel şeyidir; helal dairesinde kalmak şartıyla, sevmek ve sevilmek! Her türlü nikahsız birliktelik; el ele, göz göze, diz dize gönül gönüle giriftar olmak zinadır ve haramdır. Eller,Gözler,Ayaklar velhasıl bütün organlarınız bundan dolayı azaba düçar olacaklardır! Sevgileriniz varsa onları nikahsızlıkla kirletmeyin.Nikahlanın yani evlenin! Evlenmek sünnettir! 
Evlenmek kastı olmaksızın gönül eğlendirenler, filört edenler, bugün mutlu olabilirler, yarın ki mutsuzluklarının temellerini atmış olurlar. Siz evlenmeyeceğiniz insanlarla birlikte olursanız, siz de sizin gibilerine kirli gönüllülere denk gelirsiniz. O da sizin gibi geçmişteki sevgilisinde gözü ve gönlü kaldıysa; sizi, ne o eşiniz mutlu edebilir, ne de siz, o eşinizi mutlu edebilirsiniz. 
Ben sizlere kirletilmemiş güzel gönüller diliyorum.
Sevgilerinizi kirletmeyin ki bedenleriniz de temiz kalsın! Bedenlerinize kullanmayacağınız fırçalarla boyalar sürmeyin! Ne kadar çok güzel boyalarla kapatırsanız kapatın zamanla o alttaki dışa vurur. Güzel bir evliliğinizi ilerde yıkmış veya sarsmış olursunuz.
Çocuk yaşta sevgili olanlar! Büyüdüklerinde sevgili değil, kullanılmış hurda arabalar gibi olurlar! Sıfırı tüketmeyin! Allah'ın lanetine uğramayın! Affedile bilirsiniz! Ama bir kere kirlenmişseniz;inanın cennete gitseniz bile; Kirlenmemiş bir beden sahibi gibi aynı güzellikte bir cennete kavuşamazsınız... Cennetlere girmeyen bir beden, neden taşınır ki; Cehenneme odun olmak için mi? Ben ebed mutlulukları diliyorum sizlere! 
Unutmayın! Boşanmalar Denizli'de, evlenmeleri 3 yıla kadar yakalacaktır. Aile mefhumu yok olursa; tek siz değil, bütün bir geleceğimiz yok olacaktır! Ülkemizin geleceği tehlikeye girecektir. Sizin en hayırlınız ahlakı en güzel olanınızdır! Bir kızın iffeti;onun güzelliğidir. İffeti olmayanın güzelliği beş para etmez! Siz dindar olanını tercih edin.Açıkca günah işleyenlerle kız evladlarının evlenmeleri onların bahtsızlığıdır.